Turecko - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 6691

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Turecko - First Minute

Nejlevnější Turecko - First Minute

Nejlevnější dovolenou Turecko - First Minute ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Lara Dinc. Svou rekreaci v období od 18.6. do 25.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 10 812 Kč, se stravou formou polopenze. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 17 % z původní ceny 13 027 Kč. Lara Dinc je situován v letovisku Antalya. Doprava do letoviska Antalya je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější v Turecku.

Luxusní Turecko - First Minute

Turecko - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Turecku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Hotel Grand Ring v letovisku Kemer. V období od 18.6. do 24.6.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 16 790 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 72 % podle 7 recenzujících cestovatelů. Tento termín zahrnuje slevu 25 % z původní ceny 22 387 Kč. Do lokality Kemer, kde se ubytování Hotel Grand Ring nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené v Turecku.

Turecko - First Minute - nejlepší recenze

Turecko - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 100 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Maxx Royal Belek Golf Resort. Recenze je udělená na základě 7 hodnotících uživatelů. V termínu od 19.6. do 26.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 97 190 Kč se stravou formou All Inclusive. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Belek, kde se ubytování Maxx Royal Belek Golf Resort nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Turecku s nejlepší recenzí v oblasti Belek.

Jaké jsou možnosti dovolené v Turecku?


Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Turecku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Turecka, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Turecko - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Turecku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt v Turecku můžete vybrat z následujících 12 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Lastminuteturecko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Turecku můžete vyzkoušet například také web Last Minute Turecko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako First Minute Omán, First Minute Portugalsko nebo například First Minute Řecko či First Minute Slovinsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Turecko - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminuteturecko.cz - porovnání cen zájezdů do Turecka. Web Lastminuteturecko.cz využívá cookies.