Turecká Riviéra letecky z Bratislavy

Rubi Platinum Spa Resort & Suites

👍 94 %
56 hodnocení
Rubi Platinum Spa Resort & Suites - Turecká Riviéra letecky z Bratislavy

Turecká Riviéra | Turecko
✈ letecky Bratislava, Katovice
🍽️ Ultra All Inclusive
📅 8 dní (7 nocí) dovolené
21. května - 28. května 2022

22 977 Kč

Zobrazit nabídku ►

Rubi Platinum Spa Resort & Suites - Turecká Riviéra letecky z Bratislavy v termínu od 21.05.2022 do 28.05.2022.

Granada Luxury Beach

👍 94 %
10 hodnocení
Granada Luxury Beach - Turecká Riviéra letecky z Bratislavy

Turecká Riviéra | Turecko
✈ letecky Bratislava, Poprad
🍽️ Ultra All Inclusive
📅 8 dní (7 nocí) dovolené
18. července - 25. července 2022

37 470 Kč  23 981 Kč

Zobrazit nabídku ►

Granada Luxury Beach - Turecká Riviéra letecky z Bratislavy v termínu od 18.07.2022 do 25.07.2022.

Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Potápěčské centrum, Tobogány, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Wifi zdarma

➜ přímo u pláže u moře   ➜ od centra města: 20 km   ➜ od letiště: 101 km

Annabella Park

👍 84 %
120 hodnocení
Annabella Park - Turecká Riviéra letecky z Bratislavy

Turecká Riviéra | Turecko
✈ letecky Bratislava, Budapešť
🍽️ All Inclusive
📅 8 dní (7 nocí) dovolené
29. července - 5. srpna 2022

16 291 Kč

Zobrazit nabídku ►

Annabella Park - Turecká Riviéra letecky z Bratislavy v termínu od 29.07.2022 do 05.08.2022.

Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Animační programy, Hotelová restaurace, Nonstop recepce

➜ od pláže: 200 m   ➜ od centra města: 2 km   ➜ od letiště: 100 km

Long Beach Resort & Spa

👍 84 %
48 hodnocení
Long Beach Resort & Spa - Turecká Riviéra letecky z Bratislavy

Turecká Riviéra | Turecko
✈ letecky Bratislava, Poprad
🍽️ All Inclusive
📅 8 dní (7 nocí) dovolené
15. srpna - 22. srpna 2022

37 252 Kč  24 959 Kč

Zobrazit nabídku ►

Long Beach Resort & Spa - Turecká Riviéra letecky z Bratislavy v termínu od 15.08.2022 do 22.08.2022.

Vikingen Infinity Resort & Spa

👍 82 %
188 hodnocení
Vikingen Infinity Resort & Spa - Turecká Riviéra letecky z Bratislavy

Turecká Riviéra | Turecko
✈ letecky Bratislava, Piešťany
🍽️ Ultra All Inclusive
📅 8 dní (7 nocí) dovolené
19. srpna - 26. srpna 2022

31 317 Kč  20 669 Kč

Zobrazit nabídku ►

Vikingen Infinity Resort & Spa - Turecká Riviéra letecky z Bratislavy v termínu od 19.08.2022 do 26.08.2022.

Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Wifi zdarma

➜ od centra města: 15 km   ➜ od letiště: 90 km   ➜ od pláže: 50 m

Zobrazeno 1-5 z celkem 5

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 5 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Turecká Riviéra letecky z Bratislavy

Nejlevnější Turecká Riviéra letecky z Bratislavy

Nejlevnější dovolenou Turecká Riviéra letecky z Bratislavy pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Annabella Park. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v pátek 29. července 2022 a příjezdem/příletem v pátek 5. srpna 2022 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 16 291 Kč. Rekreace v resortu Turecká Riviéra je v délce 8 dní - 7 nocí je a se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná letní nabídka týdenního pobytu je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Turecku a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Annabella Park v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Annabella Park je situován v letovisku Turecká Riviéra. Doprava do letoviska Turecká Riviéra je v rámci této nabídky ✈ letecky, s letenkou z letiště Bratislava, Budapešť. Využijte nejlevnější First Minute v Turecku v létě o prázdninách s průměrnou recenzí 84 % dle 120 referencí od hodnotících návštěvníků (nejlepší hotel má hodnocení 100%, nejhorší ubytování má hodnocení 0%).

Luxusní Turecká Riviéra letecky z Bratislavy

Turecká Riviéra letecky z Bratislavy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Turecku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Granada Luxury Beach v letovisku Turecká Riviéra. Termín odjezdu/odletu je v pondělí 18. července 2022 a datum příjezdu/příletu je v pondělí 25. července 2022. Pobyt je v délce 8 dní - 7 nocí s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 23 981 Kč se stravou formou Ultra All Inclusive. Tato lákavá nabídka týdenního pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci v Turecku a o podmínkách dovolené v Granada Luxury Beach v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Tento volný termín v létě o prázdninách zahrnuje aktuálně slevu 36 % z původní ceníkové ceny 37 470 Kč. Do lokality Turecká Riviéra, kde se ubytování Granada Luxury Beach nachází, se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Bratislava, Poprad. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Turecku. Průměrná recenze Granada Luxury Beach je 94 % podle referencí od 10 hodnotících návštěvníků (nejlepší hotel má hodnocení 100%, nejhorší hotel má hodnocení 0%).

Turecká Riviéra letecky z Bratislavy - nejlepší recenze

Turecká Riviéra letecky z Bratislavy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 94 % má ze 100 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru 5hvězdičkový Rubi Platinum Spa Resort & Suites. Recenze je udělená na základě 56 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu na tuto týdenní dovolenou je sobota 21. května 2022 a den příjezdu/příletu je sobota 28. května 2022. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 22 977 Kč. Pobyt je se stravou formou Ultra All Inclusive v délce 8 dní, 7 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Turecká Riviéra a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Turecká Riviéra, kde se ubytování Rubi Platinum Spa Resort & Suites nachází se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Bratislava, Katovice. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Turecku na jaře s nejlepší recenzí v rezortu Turecká Riviéra podle referencí od 56 hodnotících návštěvníků. Hodnocení tohoto ubytovacího zařízení je 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%, nejhorší recenze je 0%).

Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Turecká Riviéra v Turecku?

Dovolená a Last Minute

Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Turecka vyberte úvodní stránku v Lastminuteturecko.cz - dovolená Turecko a Last Minute zájezdy 2022 a 2023. Vaší dovolenou: Turecká Riviéra letecky z Bratislavy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do lokality Turecká Riviéra. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v letovisku Turecká Riviéra v Turecku 2022 a 2023, odpovídající vašemu výběru.

Doprava

Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do lokality Turecká Riviéra? Pro pobyty v letovisku Turecká Riviéra v Turecku lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: letecky, letecky z Bratislavy, letecky z Budapešti, letecky z Katovic nebo letecky z Popradu.
Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v letovisku Turecká Riviéra v Turecku letecky 2022/2023 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

Strava

Jaké jsou nejoblíbenější možnosti stravování v případě rekreace letecky z Bratislavy v letovisku Turecká Riviéra v Turecku podle aktuální nabídky zájezdů a pobytů? Nejoblíbenější je strava formou All Inclusive případně Ultra All Inclusive. Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Turecku s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v letovisku Turecká Riviéra v Turecku připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Turecku a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

Termín

Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2022, případně dovolené 2023. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v letovisku Turecká Riviéra v Turecku příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v lokalitě Turecká Riviéra svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do lokality Turecká Riviéra? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v lokalitě Turecká Riviéra na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Turecká Riviéra v měsících červen, červenec a srpen - Turecká Riviéra v létě. Vychutnejte si relax na podzim v letovisku Turecká Riviéra v Turecku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do lokality Turecká Riviéra jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2022 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2023.

Ubytování

Při výběru ubytování v Turecku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s kladnými recenzemi - referencemi. Nejlepší je však zvolit rovnou dobře hodnocený čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s All Inclusive nebo Ultra All Inclusive stravou.

Jaký objednat zájezd?

Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Turecká Riviéra v Turecku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny, nicméně výběr termínů a hotelů bude již značně omezen. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky, jako je auto, karavan nebo obytný vůz, a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi.

Luxusní nebo levná dovolená?

Chcete to nejlepší ubytování letecky z Bratislavy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Turecká Riviéra v Turecku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Turecká Riviéra, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Turecká Riviéra letecky z Bratislavy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Turecká Riviéra v Turecku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality

Svůj pobyt v Turecku můžete vybrat z následujících 12 letovisek / rezortů:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Lastminuteturecko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Turecká Riviéra můžete vyzkoušet například také stránky Last Minute Turecká Riviéra. Zajímají vás možnosti rekreace letecky z Bratislavy v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou letecky z Bratislavy jako dovolená Mauricius, pobyty Německo 2022 nebo například zájezdy Omán 2022 či Last Minute Polsko.

Turecká Riviéra letecky z Bratislavy - recenze

Annabella Park - Incekum - Turecká Riviéra

Dovolena na 1 bez připominek kromě jedne připominky co se tyče delegata nebyl na zpatečni cestě třeba na letišti kdyby někdo potřoboval pomoc třeba v nakupu letenky nebo orientacivíce recenzí

Vikingen Infinity Resort & Spa - Vikingen Infinity Resort & Spa - Turecká Riviéra

Všetko bolo v naprostom poriadku.Celá rodina bola s výletom nadmieru spokojná.více recenzí

Web Lastminuteturecko.cz nevyužívá cookies.
Prohledáváme zájezdy od: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2022. Lastminuteturecko.cz - porovnání cen zájezdů do Turecka.