Turecká Riviéra - Turecko

Sunmelia Beach Resort

👍 82 %
220 hodnocení
Sunmelia Beach Resort - Turecká Riviéra - Turecko

Turecká Riviéra | Turecko
✈ letecky Praha
🍽️ All Inclusive
📅 9 dní (8 nocí) dovolené
3. června - 11. června 2022

24 197 Kč  18 390 Kč

Zobrazit nabídku ►

Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Lednička, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Tobogány, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma

➜ přímo u pláže u moře   ➜ od centra města: 10 km   ➜ od letiště: 70 km

Heaven Beach Resort & Spa

👍 86 %
289 hodnocení
Heaven Beach Resort & Spa - Turecká Riviéra - Turecko

Turecká Riviéra | Turecko
✈ letecky Budapešť
🍽️ Ultra All Inclusive
📅 8 dní (7 nocí) dovolené
3. června - 10. června 2022

17 748 Kč

Zobrazit nabídku ►

Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, TV, Minibar, Bar, Tenis, Volejbal, Surfování, Potápěčské centrum, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol, Hotel bez dětí

➜ přímo u pláže u moře   ➜ od centra města: 10 km   ➜ od letiště: 65 km

Long Beach Harmony

👍 90 %
10 hodnocení
Long Beach Harmony - Turecká Riviéra - Turecko

Turecká Riviéra | Turecko
✈ letecky Praha
🍽️ Ultra All Inclusive
📅 13 dní (12 nocí) dovolené
14. června - 26. června 2022

44 797 Kč  35 390 Kč

Zobrazit nabídku ►

Long Beach Resort & Spa

👍 84 %
47 hodnocení
Long Beach Resort & Spa - Turecká Riviéra - Turecko

Turecká Riviéra | Turecko
✈ letecky Budapešť
🍽️ Ultra All Inclusive
📅 14 dní (13 nocí) dovolené
15. června - 28. června 2022

33 397 Kč

Zobrazit nabídku ►

Granada Luxury Okurcalar

👍 92 %
174 hodnocení
Granada Luxury Okurcalar - Turecká Riviéra - Turecko

Turecká Riviéra | Turecko
✈ letecky Praha
🍽️ Ultra All Inclusive
📅 8 dní (7 nocí) dovolené
8. července - 15. července 2022

31 704 Kč  26 631 Kč

Zobrazit nabídku ►

Holiday Garden Resort

👍 78 %
181 hodnocení
Holiday Garden Resort - Turecká Riviéra - Turecko

Turecká Riviéra | Turecko
✈ letecky Budapešť
🍽️ All Inclusive
📅 11 dní (10 nocí) dovolené
23. srpna - 2. září 2022

21 394 Kč

Zobrazit nabídku ►

Lonicera Premium

👍 94 %
7 hodnocení
Lonicera Premium - Turecká Riviéra - Turecko

  Turecká Riviéra | Turecko
  ✈ letecky Praha
  🍽️ Ultra All Inclusive
  📅 12 dní (11 nocí) dovolené
  24. srpna - 4. září 2022

  38 468 Kč  30 390 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma, Silnice kolem hotelu, Fitness, Animační programy, Bar, Wifi zdarma

  ➜ přímo u pláže u moře   ➜ od centra města: 100 m   ➜ od letiště: 90 km

  Delphin Deluxe Resort

  👍 94 %
  39 hodnocení
  Delphin Deluxe Resort - Turecká Riviéra - Turecko

  Turecká Riviéra | Turecko
  ✈ letecky Bratislava, Budapešť
  🍽️ Ultra All Inclusive
  📅 15 dní (14 nocí) dovolené
  26. srpna - 9. září 2022

  37 035 Kč  35 554 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Laguna Beach Alya

  👍 92 %
  144 hodnocení
  Laguna Beach Alya - Turecká Riviéra - Turecko

  Turecká Riviéra | Turecko
  ✈ letecky Praha
  🍽️ All Inclusive
  📅 11 dní (10 nocí) dovolené
  28. srpna - 7. září 2022

  32 013 Kč  25 290 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Seaden Sea Planet Resort & Spa

  👍 88 %
  929 hodnocení
  Seaden Sea Planet Resort & Spa - Turecká Riviéra - Turecko

  Turecká Riviéra | Turecko
  ✈ letecky Praha
  🍽️ All Inclusive
  📅 13 dní (12 nocí) dovolené
  3. září - 15. září 2022

  35 258 Kč  32 790 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Zobrazeno 1-10 z celkem 18

  Top nabídky

  Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 18 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

  Nejlevnější Turecká Riviéra - Turecko

  Nejlevnější Turecká Riviéra - Turecko

  Nejlevnější dovolenou Turecká Riviéra - Turecko pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Konaktepe. Svou rekreaci s odjezdem/odletem ve středu 26. října 2022 a příjezdem/příletem ve středu 2. listopadu 2022 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 10 938 Kč. Rekreace v resortu Turecká Riviéra je v délce 8 dní - 7 nocí je a se stravou formou All Inclusive. Tato výhodná podzimní nabídka týdenního pobytu je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci v Turecku a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Konaktepe v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Konaktepe je situován v letovisku Turecká Riviéra. Doprava do letoviska v lokalitě Turecká Riviéra je v rámci této nabídky letecky, s letenkou z letiště Budapešť. Využijte nejlevnější First Minute v Turecku na podzim s průměrnou recenzí 86 % dle 37 referencí od hodnotících návštěvníků (nejlepší hotel má hodnocení 100%, nejhorší ubytování má hodnocení 0%).

  Luxusní Turecká Riviéra - Turecko

  Turecká Riviéra - Turecko - nejlepší recenze

  Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Turecku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Holiday Garden Resort v letovisku Turecká Riviéra. Termín odjezdu/odletu je v úterý 23. srpna 2022 a datum příjezdu/příletu je v pátek 2. září 2022. Pobyt je v délce 11 dní - 10 nocí s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 21 394 Kč se stravou formou All Inclusive. Tato lákavá nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci v Turecku a o podmínkách dovolené v Holiday Garden Resort v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Do lokality Turecká Riviéra, kde se ubytování Holiday Garden Resort nachází, se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Budapešť. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Turecku. Průměrná recenze Holiday Garden Resort je 78 % podle referencí od 181 hodnotících návštěvníků (nejlepší hotel má hodnocení 100%, nejhorší hotel má hodnocení 0%).

  Turecká Riviéra - Turecko - nejlepší recenze

  Turecká Riviéra - Turecko - nejlepší recenze

  Nejlepší recenze 94 % má ze 100 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru Lonicera Premium. Recenze je udělená na základě 7 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je středa 24. srpna 2022 a den příjezdu/příletu je neděle 4. září 2022. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 30 390 Kč. Pobyt je se stravou formou Ultra All Inclusive v délce 12 dní, 11 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Turecká Riviéra a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Tento volný termín zahrnuje aktuálně slevu 21 % z původní ceníkové ceny 38 468 Kč. Do lokality Turecká Riviéra, kde se ubytování Lonicera Premium nachází se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Turecku v létě o prázdninách s nejlepší recenzí v rezortu Turecká Riviéra podle referencí od 7 hodnotících návštěvníků. Hodnocení tohoto ubytovacího zařízení je 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%, nejhorší recenze je 0%).

  Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku Turecká Riviéra v Turecku?

  Dovolená a Last Minute

  Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Turecka vyberte úvodní stránku v Lastminuteturecko.cz - dovolená Turecko a Last Minute zájezdy 2021 a 2022. Vaší dovolenou: Turecká Riviéra - Turecko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do lokality Turecká Riviéra. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
  Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v letovisku Turecká Riviéra v Turecku 2021 a 2022, odpovídající vašemu výběru.

  Doprava

  Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do lokality Turecká Riviéra? Pro pobyty v letovisku Turecká Riviéra v Turecku lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: letecky, letecky z Bratislavy, letecky z Budapešti nebo letecky z Prahy.
  Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v letovisku Turecká Riviéra v Turecku letecky 2021/2022 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

  Strava

  Jaké jsou nejoblíbenější možnosti stravování v případě rekreace v letovisku Turecká Riviéra v Turecku podle aktuální nabídky zájezdů a pobytů? Nejoblíbenější je strava formou All Inclusive případně Ultra All Inclusive. Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování v Turecku s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
  Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v letovisku Turecká Riviéra v Turecku připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo v Turecku a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

  Termín

  Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2021, případně dovolené 2022. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v letovisku Turecká Riviéra v Turecku příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v lokalitě Turecká Riviéra svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

  Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do lokality Turecká Riviéra? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v lokalitě Turecká Riviéra na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Turecká Riviéra v měsících červen, červenec a srpen - Turecká Riviéra v létě. Vychutnejte si relax na podzim v letovisku Turecká Riviéra v Turecku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
  Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do lokality Turecká Riviéra jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2021 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2022.

  Ubytování

  Při výběru ubytování v Turecku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s kladnými recenzemi - referencemi. Nejlepší je však zvolit rovnou dobře hodnocený čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s All Inclusive nebo Ultra All Inclusive stravou.

  Jaký objednat zájezd?

  Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku Turecká Riviéra v Turecku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny, nicméně výběr termínů a hotelů bude již značně omezen. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky, jako je auto, karavan nebo obytný vůz, a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi.

  Luxusní nebo levná dovolená?

  Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku Turecká Riviéra v Turecku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality Turecká Riviéra, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Turecká Riviéra - Turecko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku Turecká Riviéra v Turecku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

  Výběr lokality

  Svůj pobyt v Turecku můžete vybrat z následujících 12 letovisek / rezortů:

  Alternativní dovolená

  Nevybrali jste si v Lastminuteturecko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v letovisku Turecká Riviéra můžete vyzkoušet například také stránky Last Minute Turecká Riviéra. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Rakousko, pobyty Řecko 2021 nebo například zájezdy Slovensko 2021 či Last Minute Slovinsko.

  Turecká Riviéra - Turecko - recenze

  Delphin Deluxe Resort - Okurcalar - Alanya

  velmi spokojny s ubytovanim aj sluzbami spojenymi s ubytovanimvíce recenzí

  Granada Luxury Okurcalar - Okurcalar - Alanya

  Sme velmi spokojný určite sa tam vrátimevíce recenzí

  Holiday Garden Resort - Okurcalar - Alanya

  Príjmené prostredie, veľmi milý personal, služby dobre, strava pestrá.více recenzí

  Justiniano Club Alanya - Okurcalar - Alanya

  Krásná dovolená. Viz níže. Pro nákupy doporučuji bazar ALARA BIG BAZAR, který je, když se vyjde z hotelu, tak dojdete k bazaru SOHO, který je menší a hlavně dražší. od Soho doprava podchodem pod dálnicí, a potomcca 400 m a obří bazar. Otevřen každý den po celý den. Neprošli jsme ho ani za 3 večery. Dobře se tam nakoupí oblečení, boty, kabelky, vážené čaje, sladkosti domů. Chodili jsme v půl šesté večer, dřív ne, je hrozné horko. a vraceli jsme se v půl 9 večer na večeři, která je do 21 hodin. Turecký večer byl 1x za týden, v úterý. Pár stánků, co nás zaujalo, byly svítící obrazy .zakoupila jsem si, a ač je větší, tak transport přežil bez úhony i v letadle. Jinak pro děti toho dělají hodně, soutěže, taky nafukovací věci na soutěže, jsou tam více recenzí

  Laguna Beach Alya - Okurcalar - Alanya

  Naprostá spokojenost, vše splněno podle nabídky CKvíce recenzí

  Saphir Resort & Spa - Turecká riviéra - Alanya

  Super dovolená, celá naše rodina si pobyt v tomto resortu naprosto užila.více recenzí

  Seaden Sea Planet Resort & Spa - Kizilot - Side

  Doporučujivíce recenzí

  Lonicera World - Turecká Riviéra

  Skvělá dovolenávíce recenzí

  Heaven Beach Resort & Spa - Heaven Beach Resort & Spa - Turecká Riviéra

  Dokvolenku som si dokonale uzil a kludne by som sa do tohto hotelu vratil aj o rokvíce recenzí

  Sunmelia Beach Resort - Turecká Riviéra

  Super dovolená!více recenzí

  Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
  Copyright © 2021. Lastminuteturecko.cz - porovnání cen zájezdů do Turecka. Web Lastminuteturecko.cz využívá cookies.